KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666395
nr 1466 6395
Paul Ackermann
(1908-1981), Frankrike
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 36x49, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Paul Ackermann, fransk bildkonstnär född 1908, död 1981.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:06:24
9/5 18:15:11
Paul Ackermann
Läs mer om Paul Ackermann